Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Starostwo Powiatowe w Kwidzynie

Konsultacje Rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego.

Konsultacje Rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego

 

Uprzejmie informujemy, iż trwają prace nad przygotowaniem Rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego, który będzie obowiązywał w 2021 roku.

 

Przygotowano wstępny projekt Rocznego programu współpracy, który przedkładamy Państwu do konsultacji.

Oczekujemy na Państwa opinie i wnioski do 12 października 2020 roku - można je składać za pośrednictwem strony internetowej powiatu, według formularza stanowiącego załącznik do Uchwały Nr XLVIII/300/2010 Rady Powiatu Kwidzyńskiego z dnia 27 września 2010 r. w sprawie określenia Regulaminu konsultacji z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego   i o wolontariacie.

Uwagi do projektu rocznego programu można składać również osobiście na w/w formularzu w siedzibie starostwa – w biurze obsługi klienta z dopiskiem: Wydział Rozwoju Powiatu i Polityki Społecznej.

 

załączniki do pobrania:

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Patrycja Rozmysłowicz 24-09-2020 11:17
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 24-09-2020
Ostatnia aktualizacja: Patrycja Rozmysłowicz 24-09-2020 11:21