Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Starostwo Powiatowe w Kwidzynie

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Obwieszczenie o wydaniu decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji: ul. Prosta, Kwidzyn.
2 Lista klasyfikatorów upoważnionych przez Starostę Kwidzyńskiego zgodnie z wydanym zarządzeniem nr 22/2019 z dnia 29 marca 2019 r. do przeprowadzania gleboznawczej klasyfikacji gruntów na terenie Powiatu Kwidzyńskiego.
3 Uchwała Nr 60/19 Zarządu Powiatu Kwidzyńskiego z dnia 16 maja 2019 r. w sprawie ogłoszenia naboru w drodze konkursu na stanowisko Dyrektora Domu Pomocy Społecznej "Słoneczne Wzgórze" w Ryjewie oraz powołania komisji konkursowej.
4 Uchwała Nr 59/19 Zarządu Powiatu Kwidzyńskiego z dnia 16 maja 2019 r. w sprawie ogłoszenia naboru w drodze konkursu na stanowisko Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Kwidzynie oraz powołania komisji konkursowej.
5 Ogłoszenie o wolnym stanowisku urzędniczym kierowniczym oraz o naborze w drodze konkursu na stanowisko Dyrektora Domu Pomocy Społecznej "Słoneczne Wzgórze" w Ryjewie.
6 Ogłoszenie o wolnym stanowisku urzędniczym kierowniczym oraz o naborze w drodze konkursu na stanowisko Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Kwidzynie.
7 Informacja dot. treści decyzji zatwierdzających projekty budowlane i udzielających pozwolenia na budowę dla budowy paneli bądź farm fotowoltaicznych, wydanych przez Starostę od 2015r.
8 Ogłoszenie konkursu na kandydata na stanowisko dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kwidzynie, ul. Grudziądzka 8, 82-500 Kwidzyn, dla której organem prowadzącym jest Powiat Kwidzyński.
9 Ogłoszenie o zamiarze wszczęcia postępowania w sprawie wydania decyzji o udostępnienie nieruchomości gruntowej: dz. 160 w obrębie Ryjewo, gm. Ryjewo.
10 Wykaz nr 4/2019 dot. nieruchomości przeznaczonych do darowizny na rzecz Powiatu Kwidzyńskiego.